Засоби для миття посуду

0
Denkmit profissimo Schwammtücher - вбирає ганчірка для прибирання (5шт) Вбираючі ганчірочки для прибирання. Склад: 100% целюлози, бавовна. Розмір: 18 см х 20 см. Товщина: 5 мм...
59.90грн.
Без ПДВ: 59.90грн.
Купити
0
Denkmit Spezialsalz - це сіль для посудомийних машин, яка служить для пом'якшення жорсткої води, а також для уникнення накипу і вапняного нальоту на внутрішніх деталях машини і розлучень на посуді. Сіль удосконалить роботу посудомийної машини, посилю..
49.90грн.
Без ПДВ: 49.90грн.
Купити
0
Губки для посуду DM Profissimo Geschirrreiniger Губки для миття посуду від торгової марки DM Denkmit розроблені відповідно до нових вимог і параметрами безпечної очищення поверхні. Сам матеріал для губки підібраний таким чином, щоб ідеально очищати б..
8.00грн.
Без ПДВ: 8.00грн.
Купити
0
Видаляє навіть найсильніші забруднення і при цьому не шкодить декоруванню. Підходить для всіх посудомийних машин. Дуже економічний у використанні. Скляний посуд і столові прибори набувають ідеальний зовнішній вигляд, сяйво і випромінюють чистоту...
189.99грн.
Без ПДВ: 189.99грн.
Товар в дорозі
0
Таблетки для посудомийної машини Herr Klee ефективно видаляють будь-які забруднення з посуду, залишають її чистою і блискучою. Ці таблетки захищають скло і надають йому блиск. Засоби для посудомийних машин Herr Klee також успішно захищають металевий ..
99.99грн.
Без ПДВ: 99.99грн.
Товар в дорозі
0
Засіб призначений для миття посуду, очищає її від жиру і забруднень. Робить посуд ідеально чистою, надає блиск. Гель легко змивається, навіть з невеликою кількістю води і не викликає роздратування і сухості шкіри рук. Завдяки підібраній формулі, засі..
99.99грн.
Без ПДВ: 99.99грн.
Товар в дорозі
0
Ополіскувач для посудомийної машини GlanzMeister, полірує скляний посуд, металеві каструлі і сковорідки. Ефектно захищає від накипу і запобігає помутніння скла. GlanzMeister ополіскувач також піклується про стан фільтра, встановленого в посудомийній ..
69.99грн.
Без ПДВ: 69.99грн.
Товар в дорозі
0
Зі спеціальною силою всмоктування. Підходить для універсального використання в домашньому господарстві. Завдяки практичною, зручною формою навіть найменші кути легко доступні. Тканина: целюлоза / віскоза. Витримує температуру до 60 °...
69.99грн.
Без ПДВ: 69.99грн.
Товар в дорозі
Засоби для миття посуду
Средства посудомоечные