Засоби для посудомийних машин

0
Denkmit Spezialsalz - це сіль для посудомийних машин, яка служить для пом'якшення жорсткої води, а також для уникнення накипу і вапняного нальоту на внутрішніх деталях машини і розлучень на посуді. Сіль удосконалить роботу посудомийної машини, посилю..
49.90грн.
Без ПДВ: 49.90грн.
Купити
0
Видаляє навіть найсильніші забруднення і при цьому не шкодить декоруванню. Підходить для всіх посудомийних машин. Дуже економічний у використанні. Скляний посуд і столові прибори набувають ідеальний зовнішній вигляд, сяйво і випромінюють чистоту...
189.99грн.
Без ПДВ: 189.99грн.
Товар в дорозі
0
Таблетки для посудомийної машини Herr Klee ефективно видаляють будь-які забруднення з посуду, залишають її чистою і блискучою. Ці таблетки захищають скло і надають йому блиск. Засоби для посудомийних машин Herr Klee також успішно захищають металевий ..
99.99грн.
Без ПДВ: 99.99грн.
Товар в дорозі
0
Ополіскувач для посудомийної машини GlanzMeister, полірує скляний посуд, металеві каструлі і сковорідки. Ефектно захищає від накипу і запобігає помутніння скла. GlanzMeister ополіскувач також піклується про стан фільтра, встановленого в посудомийній ..
69.99грн.
Без ПДВ: 69.99грн.
Товар в дорозі
0
Засіб запобігає появі на посуді плям від води і вапняного нальоту, а також забезпечує чудовий глянець. Цей засіб працює, ополіскуючи посуд в кінці циклу очищення, видаляючи миючі засоби і залишки їжі, забезпечуючи її чистоту і бездоганний блиск...
49.99грн.
Без ПДВ: 49.99грн.
Товар в дорозі
0
Німецька оригінальна сіль для посудомийної машини Gut & Gunstig Edeka чудово захищає вашу машину від відкладень накипу як на посуді, так і на внутрішній стороні посудомийної машини. Сіль високої якості повністю розчиняється у воді, захищає від утворе..
39.99грн.
Без ПДВ: 39.99грн.
Товар в дорозі
0
Таблетки на 50% складаються з натуральної сировини. Не містять: барвників, консервантів, ароматизаторів. Спеціальна сіль надає сяючий блиск, протидіє плямам від води і утворенню вапняного накипу. Ефективно очищає брудний посуд, надає їй чистий сяючий..
7.99грн.
Без ПДВ: 7.99грн.
Товар в дорозі
0
Достатньо однієї таблетки для чудової чистоти. Засіб дбайливо очищає посуд, видаляє навіть стійкі забруднення, запобігає появі на посуді плям від води і надає блиск...
3.99грн.
Без ПДВ: 3.99грн.
Товар в дорозі
Засоби для посудомийних машин
Средства для посудомоечных машин