Засоби для гоління

0
Згодом леза улюбленої бритви не так ефективно справляються з щетиною. Щоб продовжити термін служби бритвеною ручки Gillette Fusion, використовуйте оригінальні змінні касети. Вони повернуть верстата колишню ефективність для комфортного і приємного гол..
99.99грн.
Без ПДВ: 99.99грн.
Купити
0
Змінний картридж приходить на допомогу, коли лезо станка затупляется і стає менш ефективним. Для комфортного гоління і гладкості шкіри використовуйте змінні касети Gillette Venus. Продукт сумісний з усіма бритвеними ручками Venus. Змінний картридж ос..
79.99грн.
Без ПДВ: 79.99грн.
Купити
0
Mach 3 Turbo подовжить роботу бритвеної рукоятки Gillette Mach 3. Картридж робить процес видалення небажаного волосся комфортним і приємним. Запобігає появі порізів і подряпин. Дбає про красу і здоров'я шкірного покриву. Секрет ефективної дії станків..
79.99грн.
Без ПДВ: 79.99грн.
Купити
0
Гладенька шкіра, дуже проста і безпечна: це вологе гоління одноразовою бритвою з 3 лезами від Balea. Гнучка поворотна головка і протиковзка ручка забезпечують зручність використання - навіть в зоні бікіні! Має протиковзку ручку...
15.99грн.
Без ПДВ: 15.99грн.
Купити
0
Balea 2 одноразові станки для жінок. Верстат відрізняється комфортним і безпечним дизайном головки, а також чудовими ріжучими властивостями. Пом'якшувальна смужка з екстрактом Алое віра забезпечує захист від порізів, роздратування і інших пошкоджень..
9.99грн.
Без ПДВ: 9.99грн.
Купити
0
Освіжаючий гель для гоління Balea Man Rasier Gel Fresh спеціально розроблений з урахуванням особливостей чоловічої шкіри. З екстрактом мигдалю. Рясна піна забезпечує легке ковзання леза і ретельне гоління, роблячи шкіру гладкою і здоровою. Після гол..
89.99грн.
Без ПДВ: 89.99грн.
Товар в дорозі
Средства для бритья