Станки и кассеты

0
Згодом леза улюбленої бритви не так ефективно справляються з щетиною. Щоб продовжити термін служби бритвеною ручки Gillette Fusion, використовуйте оригінальні змінні касети. Вони повернуть верстата колишню ефективність для комфортного і приємного гол..
99.99грн.
Без ПДВ: 99.99грн.
Купити
0
Змінний картридж приходить на допомогу, коли лезо станка затупляется і стає менш ефективним. Для комфортного гоління і гладкості шкіри використовуйте змінні касети Gillette Venus. Продукт сумісний з усіма бритвеними ручками Venus. Змінний картридж ос..
79.99грн.
Без ПДВ: 79.99грн.
Купити
0
Mach 3 Turbo подовжить роботу бритвеної рукоятки Gillette Mach 3. Картридж робить процес видалення небажаного волосся комфортним і приємним. Запобігає появі порізів і подряпин. Дбає про красу і здоров'я шкірного покриву. Секрет ефективної дії станків..
79.99грн.
Без ПДВ: 79.99грн.
Купити
0
Гладенька шкіра, дуже проста і безпечна: це вологе гоління одноразовою бритвою з 3 лезами від Balea. Гнучка поворотна головка і протиковзка ручка забезпечують зручність використання - навіть в зоні бікіні! Має протиковзку ручку...
15.99грн.
Без ПДВ: 15.99грн.
Купити
0
Balea 2 одноразові станки для жінок. Верстат відрізняється комфортним і безпечним дизайном головки, а також чудовими ріжучими властивостями. Пом'якшувальна смужка з екстрактом Алое віра забезпечує захист від порізів, роздратування і інших пошкоджень..
9.99грн.
Без ПДВ: 9.99грн.
Купити
0
Змінні касети для чоловічої бритви Gillette Mach3 оснащені лезами міцнішими, ніж сталь, які довше зберігають гостроту. Kеза розраховані на 15 процедур комфортного гоління. Ця бритва Gillette має смужку, яка ковзає по шкірі, запобігаючи її почервонін..
69.99грн.
Без ПДВ: 69.99грн.
Товар в дорозі
0
20.99грн.
Без ПДВ: 20.99грн.
Товар в дорозі
Станки и кассеты
Станки и кассеты