Засоби для догляду за побутовою технікою

0
Таблетки для чищення пральної машини WASCHKONIG ефективно видаляють накип і залишки мийних засобів, продовжують термін дії пральної машини, нейтралізують неприємний запах. Застосування: необхідно зняти плівку з таблетки, покласти таблетку до порожн..
59.99грн.
Без ПДВ: 59.99грн.
Товар в дорозі
0
Herr Klee- високоякісна сіль призначена для посудомийної машини, ефективно пом'якшує воду, полегшуючи процес миття посуду і економного витрачання порошку або таблеток. Не залишає плям і розлучень на посуді, робить посуд чистим і блискучим. Також засі..
59.99грн.
Без ПДВ: 59.99грн.
Товар в дорозі
0
Таблетки для посудомийної машини 5в1 з лимоном забезпечують ретельне очищення посуду. усуває легку і більш стійкий бруд, зі свіжим ароматом лимона. Ефект 5в1: Миючий засіб : забезпечує ідеальну мийку посуду. Усуває неприємні запахи : після кожного..
5.99грн.
Без ПДВ: 5.99грн.
Товар в дорозі
0
Таблетки високої якості для посудомийних машин, які ідеально виконують свою функцію: видалення різних забруднень з посуду, столових приладів, фужерів і т.д. Завдяки багатошаровому будові вони досконало розчиняють жир, видаляють сліди від залишків кав..
4.99грн.
Без ПДВ: 4.99грн.
Товар в дорозі
Средства по уходу за бытовой техникой