Інтимна гігієна

0
Рідке мило Ультразахист забезпечує дбайливе очищення інтимних зон, відрізняється м’якою дією та протестоване гінекологічно...
89.99грн.
Без ПДВ: 89.99грн.
Товар в дорозі
0
Делікатний засіб для інтимної гігієни ЛАКТАЦИД створено з урахуванням особливостей твого тіла, щодня допомагає підтримувати природний баланс мікрофлори інтимної зони. Завдяки складу, який містить L-молочну кислоту натурального походження, молочну сир..
89.99грн.
Без ПДВ: 89.99грн.
Товар в дорозі
0
Засіб для інтимної гігієни Avenida Fresco діє делікатно, зберігаючи фізіологічний баланс PH слизової.Наявність екстракту ментолу з його антибактеріальними властивостями дає приємне відчуття свіжості.Дерматологически протестовано...
79.99грн.
Без ПДВ: 79.99грн.
Товар в дорозі
0
Заспокійлива засіб для інтимної гігієни Avenida Delicato Lenitivo Aloe діє делікатно, зберігаючи фізіологічний баланс PH слизової.Наявність екстракту алое вера з її заспокійливі властивості дає приємне відчуття легкості.Дерматологически протестовано...
79.99грн.
Без ПДВ: 79.99грн.
Товар в дорозі
0
Особливості мила для інтимної гігієни від Dermomed: - включає ряд цінних кислот: молочна, лимонна та інші; - збагачений екстрактом мімози; - ніжно очищає найчутливіші ділянки шкіри; - діє заспокійливу, надаючи пом'якшувальну дію; - зберігає природну ..
69.99грн.
Без ПДВ: 69.99грн.
Товар в дорозі
0
Гель для інтимної гігієни з екстрактом календули Dermomed Intimo Sensitive допомагає відновити нормальний фізіологічний баланс інтимних частин тіла.Інноваційна формула гарантує ніжну свіжість та захист надовго, даруючи приємне відчуття комфорту. Засі..
69.90грн.
Без ПДВ: 69.90грн.
Товар в дорозі
0
Легкі, немов пір'їнки, і надійні, як скеля - саме такими словами можна писати щоденні прокладки, створені фахівцями бренду Molped. Незважаючи на практично невагомість і ультратонкий, вони відмінно справляються зі своїми обов'язками: вбирають виділенн..
48.99грн.
Без ПДВ: 48.99грн.
Товар в дорозі
0
Подбайте про своє здоров'я з серветками для інтимної гігієни Cien. Засіб створено спеціально для щоденного догляду за інтимними зонами. Підходить для будь-якого віку і будь-якого типу шкіри, в тому числі і чутливої. Серветки Cien просякнуті натуральн..
41.99грн.
Без ПДВ: 41.99грн.
Товар в дорозі
Інтимна гігієна
Интимная гигиена